biuro@iwanus.pl
(61) 622 97 66
880 089 957
Modelarzy 15
62-023 Kamionki k/Poznania
PRACOWNIA PROJEKTOWA | Katarzyna Iwanus

Wykonujemy adaptacje projektów gotowych oraz uzupełniamy projekty o dodatkowe elementy funkcjonalne. Dostosowujemy projekty gotowe do indywidualnych potrzeb, do docelowej lokalizacji projektowanego budynku, a także do obowiązujących przepisów budowlanych.

Dodatkowo wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje, które pozwalają obejrzeć inwestycję nim rozpocznie się jej faktyczna realizacja.

Na czym polega adaptacja

Adaptacja projektu gotowego zamówiona w naszej pracowni polega na przystosowaniu zakupionego projektu do obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku, do wydanej decyzji o warunkach zabudowy, a także do indywidualnych potrzeb inwestora.

Każdorazowo sprawdzamy konstrukcję budynku wraz z jego posadowieniem i izolacjami pod kątem strefy klimatycznej, w której będzie usytuowany budynek oraz wykonujemy projekt przyłączy mediów do budynku.

Na życzenie uzupełniamy projekt o garaż, piwnicę czy poddasze użytkowe, wykonujemy projekt zbiornika bezodpływowego (szamba) czy też dokonujemy innych zmian w projekcie.

Uzyskujemy również w imieniu inwestora wszelkie dokumenty formalno - prawne, a także sprawujemy nadzór autorski nad wykonaniem obiektu.

Formularz kontaktowy