biuro@iwanus.pl
(61) 622 97 66
880 089 957
Modelarzy 15
62-023 Kamionki k/Poznania
PRACOWNIA PROJEKTOWA | Katarzyna Iwanus

Projektujemy wnętrza mieszkalne i użytkowe. Aranżujemy mieszkania, domy, restauracje, hotele jak i większe kompleksy wnętrz. Wykonujemy również projekty w zakresie zabudowy meblowej, szaf wnękowych i wolnostojących, z wykonawstwem na terenie Poznania i okolic. Podejmujemy się nadzoru autorskiego nad wykonaniem projektu.

Dlaczego wystrój wnętrza jest ważny

Projektowanie wnętrz (aranżacja wnętrza) to umiejętny dobór elementów mieszkania lub domu, takich jak: umeblowanie, tapety, farby, podłogi, ich materiały, kolorystyka oraz faktura; i takie ich zestawienie, aby tworzyły zgrabną i estetyczną całość. Wystrój wnętrza to nie tyko dekoracja, lecz całokształt jego wizerunku, na który wpływa wiele czynników: od udanej aranżacji zaczynając po odpowiedni wybór mebli i oświetlenia. Wystrój jest ważny, pomaga w życiu rodzinnym czy zawodowym, współtworząc atmosferę do której zmierzamy, w której uczestniczymy. Wiele mówi o właścicielu, o indywidualnym guście danej osoby. Aranżacja wnętrza powinna odpowiadać osobowości jej użytkownika.

Dlatego właśnie każdy kto zamawia u nas projekt aranżacji wnętrza bierze czynny udział w projekcie. Wizje lokalne, rozmowy, liczne koncepcje uzupełnione komputerowymi wizualizacjami pozwalają stworzyć projekt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Typowym efektem końcowym procesu projektowania wnętrza są:

Każdy projekt standardowo uzupełniany jest fotorealistycznymi wizualizacjami umożliwiającymi całościowe zapoznani się z projektem przed jego realizacją.

Formularz kontaktowy